Skip to content
fas_a

Akrylátová Fasádní Barva

hladká disperzní fasádní barva

Profesionální hladká matná fasádní barva určená pro tónování. Je to disperzní fasádní barva s výbornou kryvostí a skvělou zpracovatelností. Je určena pro použití na všech typech fasád, ale především pro přetírání dekorativních omítek, břízolitů a minerálních podkladů.

zeď / omítka

interiér / EXTERIÉR

výborná

omyvatelnost

pružný

nátěr

vysoká

kryvost

Popis
  • Omyvatelný, pružný, plně otěruvzdorný nátěr s charakteristickou dlouhodobou stálostí barevných odstínů a vysokou přídržností k řadě podkladů.
  • Barva je určená k nátěrům zdiva, vápenných, vápenocementových a disperzních omítek, lehčených stavebních hmot, cementotřískových, dřevovláknitých a dřevotřískových desek, minerálních podkladů a dále pro následnou údržbu omítek zateplovacích systémů.
  • Barvu lze použít i pro vysoce odolné nátěry v interiéru, jako např. koupelny, prádelny, nebo i tzv. umakartové stěny apod.

Tónování

Produkt tónujeme přímo na prodejně. Pokud nás navštívíte, předložíme Vám k nahlédnutí vzorkovnice, podle kterých se daný produkt tónuje a po výběru barvu netónujeme. Standardní množství mícháme na počkání.
UPOZORNĚNÍ: Vzorkovnice v elektronické podobě mají pouze orientační charakter.
HET Facade Economic
Colorlak DEKOR Exteriér

Katalog

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.