Skip to content
omt_a

Akrylátová Omítka

dekorativní „zatíraná“ disperzní omítka

Dekorativní zatíraná (hlazená) disperzní omítka pro vnější i vnitřní použití. Plně omyvatelná omítka vysoce odolná proti povětrnostním vlivům s charakteristickou dlouhou životností a stálostí barevných odstínů.

omítky

interiér / EXTERIÉR

vysoká

odolnost

výborná

omyvatelnost

určeno pro

tónování

Popis
  • Dekorativní zatíraná (hlazená) disperzní omítka pro vnější i vnitřní použití.
  • Plně omyvatelná omítka vysoce odolná proti povětrnostním vlivům s charakteristickou dlouhou životností a stálostí barevných odstínů. Je velmi pružná a odolná proti mechanickému poškození.
  • Omítka je určena jako konečná povrchová úprava hladkých povrchů zdiva, vápenných, vápenocementových a disperzních omítek, betonu, lehčených stavebních hmot, dřevovláknitých a dřevotřískových desek a dále jako konečná povrchová úprava zateplovacích systémů.
  • Omítku je možno nanášet nerezovým hladítkem nebo stříkáním.

Tónování

Produkt tónujeme přímo na prodejně. Pokud nás navštívíte, předložíme Vám k nahlédnutí vzorkovnice, podle kterých se daný produkt tónuje a po výběru barvu netónujeme. Standardní množství mícháme na počkání.
Vzorník Het Facade Economic

Vzorník Het Facade Economic

Určen pro tónování fasádních nátěrových hmot a disperzních tenkovrstvých omítkovin. Nabízí výběrovou ekonomickou řadu fasádních odstínu, která uspokojí požadavky zákazníků, moderních architektů i památkářů na dlohodobou životnost a světlostálost odstínů, s důrazem na výhodnou cenu tónovaných produktů.

Vzorkovnice DEKOR EXTERIER

Vzorkovnice od firmy Colorlak, která nabízí odstíny do venkovního prostředí. Každý odstín je nabízen v šesti úrovních sytosti, což zjednodušuje výběr odstínu pro doplňky na fasádách jako jsou špalety, dekorativní pruhy a podobně.

UPOZORNĚNÍ: Vzorkovnice v elektronické podobě mají pouze orientační charakter.