Skip to content
2074

Axapur U2074

polyuretanová lesklá vrchní dvousložková barva

Určen pro finální lesklou povrchovou úpravu, u nichž je kladen důraz na vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření, výbornou mechanickou odolnost a odolnost proti působení běžných čisticích prostředků

DŘEVO / KOV

interiér / EXTERIÉR

vysoká

mechanická

odolnost

vysoká

UV ochrana

odolné

vůči

dešti

Popis
  • AXAPUR U2074 je určen pro finální lesklou povrchovou úpravu, u nichž je kladen důraz na vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření, výbornou mechanickou odolnost a odolnost proti působení běžných čisticích prostředků.
  • U2074 se používá na ocelové konstrukce, dopravní a strojní zařízení, kovové zárubně, zábradlí, střechy, vrata, okapy, parapety apod.
  • U2074 je vhodný i k nátěrům ve vnitřním prostředí, za tímto účelem byl testován ve Státním zdravotním ústavu Praha.
  • AXAPUR je možno použít i pro nátěry stabilních dřevěných prvků a také betonových nebo minerálních ploch
  • U2074 je mimo základní nabídku odstínů určen i pro tónování v TSCL řady DECOR.
  • Atest na přímý styk se suchými potravinami
  • Atest na přímý styk s pitnou vodou
  • Atest na hračky

Tónování

Produkt tónujeme přímo na prodejně. Pokud nás navštívíte, předložíme Vám k nahlédnutí vzorkovnice, podle kterých se daný produkt tónuje a po výběru barvu netónujeme. Standardní množství mícháme na počkání.

Vzorník RAL

Vzorník barev RAL je celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů, který se používá především v průmyslové výrobě interiérových či exteriérových nátěrových hmot a stavebnictví obecně.

Vzorník NCS

Vzorník NCS

Natural Color Systém (NCS) je perceptuální barevný model vydaný skandinávským Colour Institute (Skandinaviska Färginstitutet AB) ve Stockholmu, Švédsko. Je založen na popisu barev barevného vidění, nejdříve navržený německým fyziologem Ewaldem Heringem. Používá se k tónování téměř všech typů barev.

UPOZORNĚNÍ: Vzorkovnice v elektronické podobě mají pouze orientační charakter.