Skip to content
2218

Axapur U2218

2v1 polyuretanová polomatná dvousložková jednovrstvá barva

Používá se k jednovrstvým polomatným nátěrům výrobků z oceli, pozinkované oceli včetně čerstvých zinkovaných materiálů, hliníku, titanzinku

KOV / POZINK

EXTERIÉR

2v1

základ + vrch

současně

tónování

na tónovacích

strojích

vysoká ochrana

proti povětrnosti

a uv

Popis
  • AXAPUR se používá k jednovrstvým polomatným nátěrům výrobků z oceli, pozinkované oceli včetně čerstvých zinkovaných materiálů, hliníku, titanzinku.
  • U2218 plní současně funkci kvalitní základní i vrchní barvy, která je charakteristická svou vysokou odolností a stálostí na povětrnosti a rychlým zasycháním (za den hotovo).
  • AXAPUR má široké použití od nátěrů obytných a přepravních kontejnerů, palet, obložení a konstrukcí hal, sloupů osvětlení, krytů strojů a zařízení až po okapy, střechy a parapety.
  • Tužidlo U7002 je nabízeno přesně v množství pro jednotlivá balení U2218.

Tónování

Produkt tónujeme přímo na prodejně. Pokud nás navštívíte, předložíme Vám k nahlédnutí vzorkovnice, podle kterých se daný produkt tónuje a po výběru barvu netónujeme. Standardní množství mícháme na počkání.

Vzorník RAL

Vzorník barev RAL je celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů, který se používá především v průmyslové výrobě interiérových či exteriérových nátěrových hmot a stavebnictví obecně.

Vzorník NCS

Vzorník NCS

Natural Color Systém (NCS) je perceptuální barevný model vydaný skandinávským Colour Institute (Skandinaviska Färginstitutet AB) ve Stockholmu, Švédsko. Je založen na popisu barev barevného vidění, nejdříve navržený německým fyziologem Ewaldem Heringem. Používá se k tónování téměř všech typů barev.

UPOZORNĚNÍ: Vzorkovnice v elektronické podobě mají pouze orientační charakter.