Skip to content
2381

Epax S2381

epoxidová lesklá dvousložková vrchní barva

Slouží k vrchním lesklým nátěrům kovů, minerálních podkladů, dřeva, zdiva a některých plastických hmot.

KOV / DŘEVO

interiér / EXTERIÉR

atest

na

protiskluzovost

vysoká

odolnost

vodě

vysoká

chemická

odolnost

Popis
  • EPAX slouží k vrchním lesklým nátěrům kovů, minerálních podkladů, dřeva, zdiva a některých plastických hmot.
  • Dokonale vytvrzený nátěr má vysoké mechanické odolnosti, je odolný chemikáliím (hlavně alkáliím), čisticím prostředkům, vodě a mnohým rozpouštědlům a ropným produktům (oleje).
  • EPAX nachází uplatnění např. pro korozně agresivnější prostředí jako součást řady nátěrových systémů na ocelové konstrukce, zásobníky, nádrže, stroje, zařízení v provozech ČOV, záchytných jímek.
  • S2381 je možno použít i pro odolnější nátěry minerálních podkladů – splňuje normu ČSN 74 4507 Stanovení protikluzných vlastností povrchů podlah – za sucha, za mokra.
  • Tužidlo S7307 je nabízeno přesně v množství pro jednotlivá balení S2381.
  • S2381 s tužidlem S7308 lze aplikovat již od 0 °C.

Tónování

Produkt tónujeme přímo na prodejně. Pokud nás navštívíte, předložíme Vám k nahlédnutí vzorkovnice, podle kterých se daný produkt tónuje a po výběru barvu netónujeme. Standardní množství mícháme na počkání.

Vzorník RAL

Vzorník barev RAL je celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů, který se používá především v průmyslové výrobě interiérových či exteriérových nátěrových hmot a stavebnictví obecně.

Vzorník NCS

Vzorník NCS

Natural Color Systém (NCS) je perceptuální barevný model vydaný skandinávským Colour Institute (Skandinaviska Färginstitutet AB) ve Stockholmu, Švédsko. Je založen na popisu barev barevného vidění, nejdříve navržený německým fyziologem Ewaldem Heringem. Používá se k tónování téměř všech typů barev.

UPOZORNĚNÍ: Vzorkovnice v elektronické podobě mají pouze orientační charakter.