Skip to content
V_1051

Lignostop Profi V1051

přípravek pro dlouhodobou, preventivní ochranu dřeva před napadením plísněmi

Vysoce účinné koncentrované vodouředitelné napouštědlo určené k dlouhodobé komplexní preventivní ochraně dřeva před napadením plísněmi, dřevokaznými houbami (včetně dřevomorky domácí), a dřevokazným hmyzem (např. tesařík krovový, červotoč).

DŘEVO

interiér / EXTERIÉR

fixace

účinných látek

ve dřevě

zabraňuje

růstu

plísně

vysoká

odolnost

vodě

Popis
  • LIGNOSTOP PROFI je určen pro dlouhodobou preventivní ochranu nového i starého dřeva proti dřevokazným houbám, hmyzu a plísním v interiéru a exteriéru. Pro dřevo v interiéru (tř. 1, 2) zajišťuje trvalou ochranu (po dobu životnosti stavby), při vydatnosti až 66 m2/l.

  • Všechny vysoce účinné chemické sloučeniny se již po zaschnutí (cca 3 hod.) ve dřevu 100% zafixují a jsou poté vodou nevyluhovatelné.

  • LIGNOSTOP PROFI se používá i samostatně (interiér) – především barevná (zelená) varianta, např. na ochranu krovů, dřevěných prvků střech a konstrukcí dřevostaveb.

  • Bezbarvá varianta je určena pod vodouředitelné nebo syntetické (rozpouštědlové) nátěrové hmoty, včetně bezbarvých laků a transparentních lazur (nemění vzhled ošetřeného dřeva).

LIGNOSTOP PROFI nesmí být používán na ochranu dřevěných hraček a dřeva přicházejícího do styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.