Skip to content
penetrák

Penetrák

základní disperzní nátěr pod dekorativní omítky

Zrnitá disperzní barva určená jako základní a vyrovnávací probarvený nátěr pod disperzní, silikonové a mozaikové dekorativní omítky, jejíž mikroplnivo zlepšuje adhezní vlastnosti omítek.

omítky / zdivo

interiér / EXTERIÉR

určeno pro

tónování

zpevnění

podkladu

propojovací

můstek

Popis
  • Základní disperzní nátěr pod dekorativní omítky
  • Zrnitá disperzní barva určená jako základní a vyrovnávací probarvený nátěr pod disperzní, silikonové a mozaikové dekorativní omítky, jejíž mikroplnivo zlepšuje adhezní vlastnosti omítek.

Tónování

Produkt tónujeme přímo na prodejně. Pokud nás navštívíte, předložíme Vám k nahlédnutí vzorkovnice, podle kterých se daný produkt tónuje a po výběru barvu netónujeme. Standardní množství mícháme na počkání.
Vzorník Het Facade Economic

Vzorník Het Facade Economic

Určen pro tónování fasádních nátěrových hmot a disperzních tenkovrstvých omítkovin. Nabízí výběrovou ekonomickou řadu fasádních odstínu, která uspokojí požadavky zákazníků, moderních architektů i památkářů na dlohodobou životnost a světlostálost odstínů, s důrazem na výhodnou cenu tónovaných produktů.

Vzorkovnice DEKOR EXTERIER

Vzorkovnice od firmy Colorlak, která nabízí odstíny do venkovního prostředí. Každý odstín je nabízen v šesti úrovních sytosti, což zjednodušuje výběr odstínu pro doplňky na fasádách jako jsou špalety, dekorativní pruhy a podobně.

UPOZORNĚNÍ: Vzorkovnice v elektronické podobě mají pouze orientační charakter.