Skip to content
Top

Prointeriér TOP V2519

exkluzivní interiérová malířská barva

TOP V2519 je bílá hladká matná disperzní interiérová malířská barva nejvyšší kvality. TOP se vyznačuje vysokou odolností oděru za mokra, vynikající paropropustností, vysokou bělostí a výbornou krycí schopností a přilnavostí na podklad.

zeď / sádrokarton

interiér

odolnost proti

oděru za mokra

třída 1

výborná

omyvatelnost

vysoká

krytost

a bělost

Popis
  • TOP je určená k okamžitému použití na zdivo, vápenné, vápenocementové, disperzní a sanační omítky, sádrokarton, minerální podklady, dřevovláknité a dřevotřískové desky, umakart a k přetírání starých nátěrů.
  • TOP slouží pro nátěry nejrůznějších moderních interiérů (byty, RD, kanceláře, hotely, nemocnice apod.) s požadavkem na výbornou omyvatelnost, vysokou bělost a vynikající přilnavost na podklad.
  • TOP slouží také k úpravě sytosti odstínů – smíchání s barevnou variantou ELEGANT V2025 nebo COLOR V2005.
  • TOP splňuje požadavky pro nátěry povrchů, které mohou přicházet do nepřímého nebo přímého nahodilého styku s potravinami.
  • Barva je vhodná pro vnitřní prostředí pobytových místností jako např. ordinace, zdravotnická zařízení, staveb zařízení pro výchovu a vzdělávání, vysokých škol, škol v přírodě, staveb pro zotavovací akce, staveb zdravotnických zařízení léčebně preventivní péče, ústavů sociální péče, ubytovacích zařízení, staveb pro obchod a výrobu a staveb pro shromažďování většího počtu osob.