Skip to content
omt_s

Silikonová Omítka

dekorativní „zatíraná“ silikonová omítka

Dekorativní zatíraná (hlazená) silikonová omítka s vysokou hydrofobitou a samočisticí schopností. Plně omyvatelná omítka, vysoce odolná proti povětrnostním vlivům s charakteristickou dlouhou životností a stálostí barevných odstínů.

omítky

interiér / EXTERIÉR

výborná

omyvatelnost

světlostálost

určeno

pro

tónování

Popis
  • Dekorativní zatíraná (hlazená) silikonová omítka s vysokou hydrofobitou a samočisticí schopností.
  • Plně omyvatelná omítka, vysoce odolná proti povětrnostním vlivům s charakteristickou dlouhou životností a stálostí barevných odstínů.
  • Omítka je určena jako konečná povrchová úprava hladkých povrchů omítek, zateplovacích systémů a betonů, u staveb s vysokým požadavkem na paropropustnost a samočisticí schopnost.
  • Zvyšuje odolnost proti vodě, zvyšuje se odolnost proti špinění.
  • Omítku je možno nanášet nerezovým hladítkem nebo stříkáním.

Tónování

Produkt tónujeme přímo na prodejně. Pokud nás navštívíte, předložíme Vám k nahlédnutí vzorkovnice, podle kterých se daný produkt tónuje a po výběru barvu netónujeme. Standardní množství mícháme na počkání.
Vzorník Het Facade Economic

Vzorník Het Facade Economic

Určen pro tónování fasádních nátěrových hmot a disperzních tenkovrstvých omítkovin. Nabízí výběrovou ekonomickou řadu fasádních odstínu, která uspokojí požadavky zákazníků, moderních architektů i památkářů na dlohodobou životnost a světlostálost odstínů, s důrazem na výhodnou cenu tónovaných produktů.

Vzorkovnice DEKOR EXTERIER

Vzorkovnice od firmy Colorlak, která nabízí odstíny do venkovního prostředí. Každý odstín je nabízen v šesti úrovních sytosti, což zjednodušuje výběr odstínu pro doplňky na fasádách jako jsou špalety, dekorativní pruhy a podobně.

UPOZORNĚNÍ: Vzorkovnice v elektronické podobě mají pouze orientační charakter.